Ciąg Dalszy Nastąpi…

Chyba każdy z nas chociaż raz w życiu stał na rozstaju dróg i zastanawiał się, co dalej. W którą stronę iść, wyboru jakiej drogi życiowej dokonać. Nigdy nie jest to łatwy moment i chociaż często radzimy się bliskich i szukamy wsparcia u przyjaciół, na koniec i tak wszystko jest w naszych rękach i nikt za nas nie podejmie decyzji i nie powie nam, co robić.

Pewne jest tylko jedno, cokolwiek byśmy nie postanowili, życie płynie dalej, toczy się swoim rytmem i na pewno jakiś ciąg dalszy nastąpi.

Ta strona jest wypadkową moich wyborów (mniej lub bardziej świadomych, dobrych i złych), które doprowadziły mnie właśnie w to miejsce. Od ponad 26 lat jestem dziennikarką. To było moje marzenie. Spełniłam je i wiem, że ponownie też wybrałabym ten zawód, chociaż trudnych chwil nie brakuje.

Ta strona jest moja, dlatego jest bardzo subiektywna. Będę na niej prezentować to, co mnie interesuje i sprawia mi przyjemność. I mam nadzieję, że dla Was będzie równie interesująca.

Przyjemnej lektury

redaktorka

A propos… Zobaczcie, jaki piękny może być zwykły oset. Notabene, należy do rodziny astrowatych, okazuje się, że może być równie szlachetny, jak wiele innych roślin

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments